Štěpán Krkoška - Siberian Husky Závodní team

Aktuality

Zpět na seznam článků

RSSC Rakousko

Zůčastnil jse se 3 závodů v Rakousku - Gaberl, Sandl, Angerberg.
Tyto tři závody organizoval klub RSSC - Rakousko. Hlavním sponzorem závodů byla firma Happy Dog.
Všechny tři závody se bodovaly a na závěr v Angerbergu byli vyhlášeni tři nejlepší musheři, kteří získali nejvíce bodů.
Gaberl: 21.-22.1.2012
Gaberl je velmi pěkné místo na závody psích spřežení, tak i na sjezdové lyžování a turistiku. Na závodech byla velká atmosféra a televizní média. Přijelo se podívat okolo 8 500 tisíce diváků.
Trasa byla perfektně připravená, měřila 13.7 km a 7 km. Umístil jsem se v
B1 na 1.místě a v C1 na 3.místě.
Po závodech jsem zůstal celý týden s Alexem Serdjukovem a využili tras k tréninku. V pátek jsem přejel na další závody do Sandlu.
Sandl: 28.-29.1.2012
Nejvíce závodníků se zůčastnilo v Sandlu - 85 musherů z 5 států.
Vybojoval jsem 1.misto v B1 a 3.místo v C1. V pondělí jsem přejel na třetí závody do Angerbergu, kde jsem znovu využil tras k tréninku.
Angerberg: 4.-5.2.2012
S takovou trasou jaká je v Angerbergu jsem se ještě nesetkal na žádných závodech. Hodně,hodně rychlá, možná 1 metr převýšení, kupodivu i psům se tato trasa líbila. Délka tras 11 km a 7 km.
Umístil jsem se v B1 na 1.místě a v C1 na 3.místě.
Huber Daniel z Rakouska, který startoval v kategorii skijorink, měl ode mě půjčeného Inuka a Charlie a vybojoval 1.místo.
Celkové bodové hodnocení v poháru RSSC Cup 1.místo Alex Serdjukov, 2.místo Štěpán Krkoška, 3.místo Daniel Huber.

Za 1., 2. a 3 místo jsme dostali sáně Rotter Speed Sled.